KURUMSAL

FİRMAMIZ HAKKINDA

Okur Teknik Soğutma

HAKKINDA


OKUR TEKNİK SOĞUTMA 2005 yılında Ankara’da kurulmuş, uzmanlığı SOĞUTMA SİSTEMLERİ olan mühendislik ve taahhüt firmasıdır. Yıllara dayanan sektör tecrübemizle, daha iyi hizmet ve ürün politikası firma kültürü olarak kabul edilmiştir.

OKUR TEKNİK SOĞUTMA, sektördeki diğer ürün ve hizmetlerine devam ederken, yıllar içinde uzmanlığını soğuk hava depolarının anahtar teslim projelendirilmesine de odaklamıştır. Soğuk hava depolarının oluşturulmasında kullanılan; soğuk oda panelleri, soğutma grupları, otomasyon sistemleri ve raf sistemlerinin üretim ve tedarik yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir. Üretimi yapılan tüm donanımların projelendirme, kurulum ve devreye alma işlemlerini Türkiye geneli uzman ekipleri ile gerçekleştirmektedir.

Ayrıca isteğinize bağlı olarak, kurulumunu yaptığı ya da yapmadığı marka bağımsız ürünlerinize Türkiye geneli teknik destek, bakım- onarım hizmetleri de vermektedir.

Satış öncesi, satış sonrası ve teknik destek gibi unsurları, Türkiye ve dünya geneli kabul gören kurum üyelikleri ve sertifikaları ile destekleyen OKUR TEKNİK, uzman kadroya sahip bir firma olmayı ilke edinmiştir.