Hakkımızda

OKUR Teknik Soğutma, kurulduğu günden itibaren müşteri odaklı çalışma anlayışını benimsemiştir. Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını, beklentilerin üzerinde bir kalite ve hizmet anlayışı ile çözüme ulaştırır. OKUR Teknik Soğutma, endüstriyel soğutma sektöründeki 25 yılı aşkın tecrübesiyle ihtiyaçlarınızı tasarlar, projelendirir ve uygular. Daima en modern ve en yeni teknolojileri araştırarak kaliteyi her şeyin üzerinde tutar.

OKUR Teknik Soğutma, satış öncesi ve satış sonrası teknik destek aşamalarında müşterilerinin daima yanındadır, yıllara dayanan tecrübesiyle hızlı ve güvenilir adımlar atar.

OKUR Teknik Soğutma, sürdürülebilir müşteri memnuniyetini sağlamak için uzman kadrosu ile çözüm ortaklarının yanında yer alır.

OKUR Teknik Soğutma sektöründeki hizmetlerine devam ederken, yıllar içerisinde uzmanlığının başlangıç noktası olan “ Endüstriyel Soğutma, Soğuk Hava Depoları, Soğutucu Reyonlar ve Raf Sistemleri” alanlarında anahtar teslim projelendirmeye ve danışmanlığını vermeye odaklanmış ve üretici kimliğini de ekleyerek yatırımları arasına katmıştır.